Registrace

2. dubna 2011 v 14:20 | Admin
Před tím, než se zaregistrujete, se ujistěte, že jste si přečetli PRAVIDLA této RPG hry a že jste schopni je dodržovat.

DŮLEŽITÉ:
Pamatujte si! Obrazek k registraci musí být vždycky!

1. Jméno
2. Věk
3. Rasa (Upír nebo vlkodlak)
4. Magie (DVĚ speciální schopnosti, které budete mít. Vyberte si z nabídky /TADY/ smíte si vymyslet i vlastní ale jen jednu! Druhou si musíte vybrát z nábídky)
5. Popis (popis, odkud pocházíte, jaký/á povahově jste .. Minimálně 5 vět )
6. Fotografie (Přiložte odkaz na fotku, či obrázek, jak chcete vypadat, vlkodlaci smí i v podobě vlka)

Vyplněné formuláře pište do komentářů!

Hrát můžete začít hned po tom, co odešlete registraci.
To, co budete později ve svém profilu chtít změnit, NEpište sem. Pro tyto účely je zvlášť článek TADY.
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Envy Envy | 10. května 2013 v 22:27 | Reagovat

Jméno: Envy Novaine
Věk: 17 rokov
Rasa: Vlkodlak
Magie: Živel země, možnost vytvořit iluze
Popis: Som z mestečka v ktorom by ste asi nechceli ostať... strašné mesto na ulici ste sa nesmeli pohybovať inač by vás tam raz dva niekto zabil...no pre vlkodlaka to nič nieje.Som milá no ale aj uražlivá. Keď ma urazíš neviem sa ovládať... Mám rada spln a milujem hviezdy :3
Fotografie:
http://fc04.deviantart.net/fs38/i/2008/348/a/d/Happiest_Girl_____by_HellAngelBaby.jpg
http://fc03.deviantart.net/fs38/i/2008/347/1/1/Dangerous_____by_HellAngelBaby.jpg
Vlkodlačia podoba:
http://4.bp.blogspot.com/-E-gZYBrupdk/UL9XNeIWfiI/AAAAAAAAASI/7uBrhKv6F8g/s1600/Gray-+Wolf-+Minnesota.jpg

2 Jan Balcar Jan Balcar | E-mail | 13. srpna 2013 v 14:27 | Reagovat

Jméno:  Micheal Smith
Věk:   396/25
Rasa: kříženec upíra a vlkodlaka
Schopnosti: vytvořit iluze,hýbat s předměty
Popis: Vysoký mladík,kterého můžete vidět vždy v kožené bundě,která mu perfektně padne.Modré jeany doprovází obyčejné tmavě zbarvené tenisky.Dlouhé světle hnědé vlasy,které mu spadají kousek nad ramena.Modré oči,které zčernají,když je rozrušený,nebo rozčílený.
Povaha:Většinou se tváří sklesle,ale to se změní,jak mile se dostane do společnosti.Okamžitě je hovorný a usměvavý.Jelikož je kříženec i jeho povaha má dvě stránky.Jedna jeho část je arogantí a ráda si zahrává s osudy jiných.Ale jeho druhá část je čestná a ničího,protože mu vždy vyčítá jeho zlé skutky.Tyto dvě stránky jeho povahy se dost často střídají,ale většinou jsou prolnuty do jedné,která se nezajímá o lidské osudy a někdy si s nimi i zahrává,ale nechce vidět trpět nevinné.
Příběh:  Narodil se roku 1617 v malé vesnici na severu Anglie, na hranicích se Skotskem. Žil jako obyčejné dítě tehdejší doby, šťastně si hrál v lesích a nebo pomáhal svým rodičům. Vyrůstal spolu s jednou dívkou. EleanorouWalkerová. Zamilovali se do sebe a plánovali se vzít.Bohužel roku 1642 vypukla Anglická občanská válka a Michealovu vesnici vypálilo vojsko“kavalírů“,roajalistů,kteří bojovali proti králi.Jako jediný přežil vyvraždění vesnice.Když už myslil,že nastal čas jeho smrti,znenadání se v něm probudilo dědictví jeho rodu.Jeho vzdálený dědeček byl totiž vlkodlak,ale neustálím křížením jeho rod zeslábl a rodová linie vlkodlaků byla přerušena.Ale teď vztek posílil zapomenuté dědictví a on se proměnil.Když v sobě objevil tenhle potenciál rozhodl se ho využít. Ale ne k pomstě.Rozhodl se,že se nebude míchat do lidských konfliktů a tak utekl z Anglie. Od té doby cestoval a shromažďoval informace o vlkodlacích.Stále byl schopnější a svoje přeměny dokázal stále lépe ovládat.Vše se změnilo v Paříží roku 1793.Ve Francii vypukla revoluce a Micheal,který tehdy přes Francii projížděl se jí nemohl vyhnout.Při popravě Ludvíka XVI. se seznámil s jedním elegantním šlechticem,jménem Lestet. Oba byli stejného názoru na lidské konflikty a tak se brzo spřátelili. Bohužel zjistili svá tajemství.Z Lesteta se vyklubal upír a vůbec ho nepotěšilo,že Micheal je vlkodlak.Svedli spolu velký boj,ze kterého Lestet vyšel jako výtěz.Aby opět nabil ve svých očích svojí cti,rozhodl se Micheala proměnit.Moc dobře věděl,že ho to zabije.Ale stalo se něco,co Lestet ani Micheal nečekal.Nejen,že ho to nezabilo,ale navíc ho to pozměnilo.Okamžitě po proměně vstal a Lesteta zabil. Dlouho žil v ústraní a vyrovnával se se svou přeměnou.Po několika desetiletích se vrátil zpět a začal žít jako kdysi.

http://images5.fanpop.com/image/photos/30800000/Underworld-Gifs-michael-corvin-30847714-500-208.gif
Přeměna:
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/a4b3fabfb72b5fb763206a7b2ccb9d1a/http://i132.photobucket.com/albums/q31/flarn/hybrid.jpg

3 Yomi Evans Yomi Evans | 6. září 2013 v 22:40 | Reagovat

1. Yomi Evans
2. 15
3. Upír
4. Manipulace s krví (stváření zbraní, štítů,...) a cítění přítomnosti druhých
5. Yomi pochází z New Worku, narozena v 5.7.1641. Rodiče se nastěhovali právě do New Yorku, jelikož to bylo ještě poměrně mladé město. Yomi neměla tak špatný život, denně ji rozveselovalo spoustu kamarádů, a tak prožívala nerušené dětství. Jednoho dne, když měli ve škole karneval, tak najednou vypadl proud a do místnosti vstoupily zvláštní postavy. Započalo krvavé řádění. I jí vysáli krev, jenže se to nějak nepodařilo a po pár měsících se již probudila jako upír na nemocničním lůžku. Zjistila, že mezitím se rodiče zabili, když zjistili jen prvotní zprávy o masakru. Měla být dána do dětského domova, ale než se tam stihla rozkoukat a začít se bránit ranám silnějších, adoptovala ji bohatá vdova. Od té chvíle měla všechno na co si vzpomněla. Nastal však problém, Yomi zestárla na 15 let a více to do teďka nevyšlo. Vdova se nějak dopídila, že asi evidentně něco není v pořádku. Nakonec jí koupila dům na samotě a tam jí zanechala dost peněz. Yomi tam bez vysvětlení odvedla a navždy zmizela z jejího života. Většinu roků prospala, nebo jen trávila zdokonalováním svých nových schopností. Jednou jí to trochu nevyšlo a dostala se k lidem. Úžaslá a než stihla něco udělat, chytli jí a dali do dětského domova, kde to nebylo lehké, jelikož týrala ostatní děti. Nemá k nikomu respekt a chová se lehce rozmazleně, ale nefňuká. Je paličatá a zvyklá si toho pro svůj cíl dost vytrpět. Jen k pár lidem má úctu a vždy je poslechne. Jelikož trávila dost času o samotě, tak neví moc jak se má chovat, takže se zdá být stydlivá. Obraz plachosti se hned rozplyne, jak vám stiskne ruku ocelovým stiskem a věnuje vám škodolibý pohled. Ví moc dobře, že kdokoliv starší by se o ni měl starat.
6.
http://www.wallpaperscm.com/wp-content/uploads/2013/05/Brunette-Sweet-Girl-Stone-Wall.jpg

4 Dreamie Dreamie | 11. října 2013 v 16:45 | Reagovat

1. Hyorin Jeong
2.16
3. Upír
4. Umí vyléčit všechny zranění a umí mluvit se zvířaty
5. Pochází z Jižní Koreje. Nezná své rodiče, než objevila své schopnosti věnovala se tanci a zpěvu. Je extrovert, miluje být středem pozornosti, ráda všem pomáhá. Řeší všechny spory a vše organizuje. Má dlouhé hnědé vlasy a ofinu. Temné hnědé oči, plny rty, široký úsměv, štíhlou postavu s větším zadečkem . Miluje barevné oblečení, nesnáší nudu a miluje oslavy a vše okolo.
6.http://koreanshowbizz.files.wordpress.com/2012/06/jun-14-sistar-hyorin.jpg

5 Lys Lys | E-mail | 8. listopadu 2013 v 17:49 | Reagovat

Meno: Lys de Athira
Vek: 250 rokov
Mágia: živel ohna a hovorenie zo zvieratami
Rasa: Upír
Popis: Narodila som sa v malom mestečku ktorého meno si už presne nepämetám. Spomínam si na krásnu ženu ktorú som volávala matkou a na večne sa mračiaceho muža ktorý vyzeral tak trochu ako démon. Vrana ktorá ma priniesla bola zjavne prilákaná na lesk šperkov bohatej rodiny, mala som všetko čo som chcela a možno preto som po dovršení 18 roku môjho života utiekla. Ani neviem prečo. No asi to bolo práve pre moju zhýčkanosť a povrchnosť. Dlho som bezcieľne blúdila, zotmelo sa a ja som ostala trčať v lese. Možno to bola práve tá chyba. Našiel ma tam krásny, šarmantný muž a ja ako hlúpe a neskúsené dievča som naletela. Jediné čo si z toho večera pamätám je silná bolesť a chlad. Po tej noci som už nikdy viac chlad nepocítila. A ani som nemohla, bola som prakticky mrtva.
Povaha: Ostalo mi veľa povahových črtov typickej boháčky. Som poriadne namyslená a často ľudí súdim podľa prvého dojmu. No samozrejme mám aj dobré vlastnosti som vždy ochotná pomôcť a mám kopec času. Nikdy som sa nikam neponáhľala. Milujem zábavu a smiech a môj den sa neobíde bez úsmevu.
Fotka: http://24.media.tumblr.com/8958015f2f97ee16eac5d3db3fb9b728/tumblr_metkleyzVK1r28jggo1_500.png

6 Zoey Zoey | 13. dubna 2014 v 16:02 | Reagovat

Jméno: Zoey Margaret Xaviere
Věk: 18
Rasa: Upír
Magie: energie, živel voda
Popis: Zoey je napůl Francouzka napůl Angličanka a 100% upírka. Oba její rodiče jsou upíři, stejně jako její prarodiče a veškeré příbuzenstvo.Říct, že pochází z bohaté rodiny je skoro málo.
Co se týče jejích schopností. Moc je nevyužívá. Není zrovna nadšená z toho, že je upír, a že bude pravděpodobně trávit dalších x-set let v téhle díře jménem Země.
Vždycky si dělala co chce a rozhodně to nikdy nehodlá měnit. Když si něco myslí, většinou to řekne. Je tvrdohlavá a vždy si stojí za svým. Změnit její názor nedokáže jen tak někdo. V podstatě je rozmazlený harant ze zazobané rodiny a nestydí se za to.
Nemá respekt snad k ničemu a často je dost arogantní. Ironie a sarkasmus, to je taky její.
Ale není suchar. Ráda se baví, je obklopena lidmi a nezkazí žádnou srandu. A na první pohled vypadá sympaticky a mile. Ráda nechává lidi si myslet, že je jen prosťoučká naivní dívenka. Celkově si ráda pohrává s lidmi. Nevěří na lásku a kamarádství je pro ní jen přežitek.
Sem se dostala čirou náhodou. Prostě už jí nebavilo, kde je, tak se sebrala a skončila tady..
Fotografie: http://fyhaircolors.tumblr.com/post/43590546571/pretty-platinum

+Dotaz: chtěla jsem se ještě zeptat jestli je tu nějaká možnost, že by se našla postava, která není v hlasovacím seznamu. je to dost dávno, takže si nedělám moc velké naděje. ale kdyby ses koukla, bylo by to fajn. postava se jemnovala eM Maddie O´neill (tak nějak :D nevím jestli jsem to prostřední jméno pak nezměnila na Madeleine, ale původně to bylo takhle :D kdybys jí našla, určitě bych za ní zas ráda hrála:) )

7 rpg-dream rpg-dream | 16. dubna 2014 v 17:58 | Reagovat

[6]: Našla, ale není fotka ..... ://

eM Madeline O'niel
BONUS: Dokonalé noční vidění
Věk: 16
Magie: Možnost HÝBAT S PŘEDMĚTY, přeměna v cokoli
Popis: Mladá upírka co touží být alespoň trochu normální...........její rodiče nejsou upíří takže to měla ohledně ohledně psychické stránky o něco těší, ale život jí nadělil mnohem víc bolesti než komukoli jinémů..........proto si svůj hněv vybíjí skoro na každém. Stručně řečeno chová se jako rozmazlený fracek....ale uvnitř jí pořád malé citlivé a po lásce toužící dítě.....

8 rpg-dream rpg-dream | 16. dubna 2014 v 18:00 | Reagovat
9 Zoey/Em Zoey/Em | 16. dubna 2014 v 20:14 | Reagovat

[8]: Tak to je skvělý! :D
po pár úpravách životopisu a dodání fotky bych za ní určitě zas chtěla hrát:)
Doufám, že nevadí, že to ti to napíšu sem :)
1. tady je nová fotka:) http://37.media.tumblr.com/tumblr_mazkbbaRE41rwsn7ro1_500.jpg
2. prosím změnit eM na Em
3. (bože ty tečky! :D ) Popis: Její rodiče nejsou upíři a proměněna byla násilně, ale o tom nikdy nemluví.Je to mladá upírka, která toho využívá a i si to užívá. Upírem už je nějakou dobu a zdaleka to není to nejhorší, co ji život přinesl. Snaží se brát věci s klidem a nadhledem.
Co se týče svých pocitů je většinou uzavřená, ale pak vybuchne jako sopka odskáčou to ti, co jsou nejblíž, ať je to kdokoliv.

10 Denny Denny | E-mail | 20. dubna 2014 v 15:52 | Reagovat

1. Jméno: Denis Lee
2. Věk: 162/18 let
3. Rasa: Vlkodlak
4. Magie: Mluvit se zvířaty, telekineze
5. Popis: Denis (nechává si přezdívat Denny), působí na první pohled uzavřeně, dokonce i trochu arogantně, ovšem první dojem jak se říká vždycky klame. Jeho výška sahá přibližně do 175 centimetrů a váha se pohybuje mezi 60-70 kily. Postavou je hubený, štíhlý, sportovně vypracovaný, čímž se jak by si mohl někdo myslet nijak extra nechlubí, dělá sport pouze pro svou vlastní osobu, ne pro okolí, aby žasli nad jeho vzhledem.
Tvar obličeje je oválný, spíše hranatý. Bradu s ostrými rysy, porostlou zespodu krátkou bradkou. Tvář mu rámují tmavě hnědé lesklé, delší vlasy, neustále neuspořádané. Tmavé obočí se rýsuje nad jeho tmavě hnědýma až skoro černýma očima, jež jsou protáhlé a naznačují tak jeho thajský původ. Nos trochu větší, ovšem kulatý, pod kterým se schovávají úzké růžové a nevýrazné rty, ne zrovna dvakrát často roztažené do úsměvu, přestože rád vtipkuje.
Na levém předloktí má tetování okrasným písmem, kde se píše: "Bboy Sky", dále na pravém rameni má černé tetování styl tribal táhnoucí se až na pravé prso. Každé pro něho nějak znamená. Nápis jeho koníček v tanci (breakdance) a na rameni jeho sílu a odhodlanost.
Jeho obvyklou výbavou na rušný den ve městě jsou světlé, krémově hnědé, plátěné kalhoty, černé tenisky, nějaký šedý svetr nebo volné, tmavé tričko s potiskem a samozřejmě tmavá kšiltovka, která u něj nesmí chybět. Bere ji jako svého věrného přítele. Co se týče doplňků, nikdy pro tohle nebyl a tak nezahlédnete u něj sebemenší náramek, prstýnek, řetízek či podobnou hloupost.

Povaha: Denny je typický flegmatik. Kam ho strčíte tam si vystačí sám a je mu to jedno, přizpůsobí se každé situaci. Na první pohled se může zdát jako typický pesimista, protože se netváří dvakrát přívětivě a moc nemluví, ale ve skutečnosti je spíše optimista, je inteligentní sympatická duše, která se nezalekne každého kdo se mu postaví do cesty. Řeší všechno s chladnou hlavou, odolává tlakům, nikdy nevybouchne i přesto, že je někdy pěkně pod parou, vždycky to dokáže potlačit a rychle vypustit z hlavy a přistoupit k věci klidně, soustředěně a s chladnokrevnou, kamennou tváří. Jednoduše se nenechá vyvést z míry i při sebevětší snaze. Je přívětivý, spolehlivý, vytrvalý a přátelský, ale má rád i svou samotu na přemýšlení. Snaží se kolem sebe udržovat klid, působí někdy i jako řešitel problémů, ale nikdy se nehrne do něčeho, co se jeho osoby netýká. V jeho domovském městě tedy Londýně, kde mimo jiné dnes žije, má mnoho přátel, protože díky jeho povaze s ním lidé dobře vychází. Je nejlepším přítelem a někdy i tak trochu vrbou, umí naslouchat. Nikoho neuráží, mluví jen v případě kdy to je potřeba.
Ovšem jeho slabou stránkou jsou nové věci, neumí se pro něco nadchnout a neexistují situace, které by ho mohli jen malinko rozčílit. Nerad vymýšlí nové věci, ale změnám se nebrání, což normální flegmatik by byl ihned proti. Může se zdát jako lenoch, ale díky sportu, do kterého je zapálen je dost aktivní. Nedává své city nikdy najevo. Rád vtipkuje ale málo kdy ho někdo zahlédne se smát. Když utíká do hlubin samoty, kdy tráví svůj volný čas, trénuje breakdance, kterému je celým svým srdcem oddán.

Historie: Narodil se v Thajsku, menším městě jménem Phang-nga. Jeho otec je původem z Thajska jako Denny a jeho matka z Anglie. V sedmi letech se setkal poprvé na ulici u starších obyvatel jeho rodného města s breakem. V osmi letech se přestěhovali do Anglie k matce, tedy Birminghamu. O tom, že je Denny vlk se dozvěděl až ve svých desíti letech po první přeměně. Rodiče se ho chtěli ze strachu zbavit, nikdy netušili, že něco takového existuje a tak ho odkopli ven na ulici, aby je nechal na pokoji a oni ho nemuseli už vidět. Domov našel v lese a jakmile vyrostl a naučil se vše ovládat, vrátil se mezi lidi a odešel sem

6. Fotografie https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1796429_647518471950506_1140976820_n.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m15axmbGgD1rqt8s8o1_500.jpg

11 rpg-dream rpg-dream | E-mail | Web | 1. května 2014 v 14:14 | Reagovat
12 Skylar Skylar | 7. září 2014 v 18:02 | Reagovat

1. Skylar Stephen Johnes
2. 150/18
3. Vlkolak
4. Lietanie (vytvoria sa jej priesvitné krídla ktoré môže vidieť len vlkolak), živel vietor
5. Je veľmi milá a priateľská. Má rada ostatných vlkolakov. V spoločnosti upírov sa necíti práve najlepšie. Rada si užíva život. Jej obľúbené jedlo je pizza. Skylar dokáže veľmi ťažko pribrať. Zje čokoľvek no jej váha ostane skoro taká istá. Vyniká v tom, že je veľmi rýchla a pohybuje sa ticho. Vonku je väčšinou v noci. Vtedy sa môže sledovaním hviezd najlepšie odreagovať.
Všetko sa začalo v jednom malom meste. Rodičom Jenne a Johnovi sa narodila malá dcérka Skylar Stephen Johnes. Rodičia ju veľmi milovali, no utajovali pred ňou jedno veľké tajomstvo. Že nie je tak celkom človek. Všetko sa to začalo v jej pätnástich. Bola silnejšia ako kedykoľvek pred tým. Rýchlejšia a obratnejšia. Jej rodičia netušili že sa to u nej začne tak rýchlo. Chceli ju ochrániť pred upírmi, keďže jej rodina bola zásadne proti nim. Jedného dňa jej rodičia všetko vysvetlili. Skylar tomu nemohla veriť. Na rodičov sa veľmi nahnevala a celý deň nevyšla z izby. V tú noc sa stalo niečo strašné. Upíri napadli ich dom a keďže nevedeli že majú aj dcéru, zabili iba jej rodičov. Keď si bola Skylar istá že sú preč, prišla k rodičom a začala ich oplakávať. Vyčítala si že na nich bola taká zlá a nepovedala im ako ich ľúbi. No bola si istá, že oni o tom i napriek tomu vedeli a že ju ľúbili tiež. Na to, začala polícia na druhý deň vyšetrovať vraždu jej rodičov. Ako prvá podozrivá bola Skylar, no povedala im pravdu. No samozrejme to okolo vlkolakov a upírov vynechala, aby ju neposlali do ústavu.
Skylar mala 17 keď utiekla náhradnej rodine a začala putovať po svete. Počas týchto nekonečných dní zbohatla, no peniaze veľmi nevyužívala. Konečne sa rozhodla že príde do tohto mesta a využije svoje pravé meno, keďže za tie desaťročia používala falošné mená.  
6. http://nd06.jxs.cz/338/014/857cd24da3_93246363_o2.jpg
http://hqwide.com/wallpapers/m/61/animals_wolves_m60449.jpg

13 Teresa Teresa | E-mail | Web | 15. února 2015 v 19:50 | Reagovat

1. Teresa Van Hell
2.16
3. Upir
4. Cteni myslenek ,nevidigelnost
5. Narodila se v malem mestecku. Mela 2 sestry obe byli uneseny a zabity. Teresa je neprilis kamaradska , diky sestram neni zrovna duveriva. Kdyz musi je schopna vytvořit valku. Pokud uz ma nejake pratele ke schopna pro ne obetovat zivot. Ma rada zvirata a rada jezdi na koni. Take rada kresli a strili z luku.

9. http://www.rpg-hunger-games.cz/viola-de-urguis/  

Ps. Prosim pokus se neco bude dit napiste na email lolalocka@seznam.cz  dekuju dofam ze me vezmete.  :-)

14 Madison Madison | E-mail | 2. prosince 2016 v 13:12 | Reagovat

1) Madison Valeria Stark
2) 16
3) Upír
4) Čtení myšlenek, živel voda
5) Je náladová. Když má dobou náladu, je milá, přátelská, usměvavá, když má ale špatnou náladu, je protivná, rejpavá, sarkastická, nic ji nebaví. Občas je i sobecká a lehce chladná, někomuse může někdy zdát i nafoukaná, ale to se stává málo kdy. Své přátele a rodinu se snaží chránit za každou cenu. Miluje kreslení a je pro každou zábavu, velice ráda také dělá různé průšvihy, třeba jednou úmyslně podpálila závěsy, protože se jí nelíbily. Vyrůstala ve velkoměstě. Svou rodinu miluje a nejvíce svou mladší sestru a bratra - dvojčata.
6) http://data.whicdn.com/images/62801232/original.gif

http://images6.fanpop.com/image/photos/32600000/Katherina-katherine-pierce-32676839-496-279.gif

15 Stella Stella | E-mail | 15. dubna 2017 v 22:53 | Reagovat

Jméno: Elisabeth Féreth
Věk: 16 let
Rasa: vlkodlak
Magie: ovládání větru a čtení myšlenek
Popis: Elisabeth pochází z mocné a bohaté francouzké rodiny. Je poměrně vysoká, dlouhé vlasy a nohy jako modelka. Uhrančivě černé oči jsou lemovány dlouhými a hustými řasami, které ještě zvýrazňuje tmavé líčení. Nad rtem má drobnou jizvu a má kousek uraženého špičáku. Podle její rodiny se obléká absolutně nevhodně. Většinou je stažená v korzetu, na nohou kraťase a vysoké podpatky. Má plné rty a vždy dokonalou manikůru a pedikůru. Je namyšlená a arogantní mrcha co ráda flirtuje a manipuluje s lidmi. Z několika škol jí vyhodili kvůli její tvrdohlavosti (Ve skutečnosti to bylo kvůli její zálibě v alkoholu a v souložení).

16 Claire Claire | E-mail | 1. října 2017 v 16:25 | Reagovat

Jméno:Mazikeen Daemon
Věk:17
Rasa:Upír
Magie:Schopnost naprosté manipulace myšlenek/chování ostatních, čtení myšlenek lidí i zvířat
Popis:Maze je královské krve. Přesněji, princezna Velké Británie. Bývala modrooká blondýna, neustále usměvavá a namyšlená. Nedocházelo ji nebezpečí, které ji mimo palác může čekat. A tak se jednou rozhodla utéct a prozkoumat noční Londýn úplně sama. Jenže její lehkovážnost se jí vymstila a doslova jí spadla korunka. Když se za ní rozutíkala do temné uličky, poslední, co si pamatuje, byla černá postava, rudě zářící oči a nesnesitelná bolest. Poté se probudila v nemocnici, kde se málem prozradila kvůli své obrovské touze po krvi, když napadla zdravotní sestřičku. Naštěstí se to nějak ututlalo a ona mohla žít dále jako princezna. Bohužel její vlasy zčernaly, oči zhnědly a povaha se změnila. Je temná, drzá a nevypočitatelná. Jedna vlastnost jí však z jejího starého já přetrvala. Pořád dokáže perfektně manipulovat s lidmi. A jak později zjišťuje, možná i něco víc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.
Děkujeme za návštěvu RPG Dream.